Choď na obsah Choď na menu
 

Často kladené otázky

Aké sú dodacie lehoty ?

Dodacia lehota sa nedá úplne určiť všeobecne. Závisí od rozsahu objednávky ale taktiež od aktuálneho ročného obdobia. Štandardne sa snažíme objednávku vybaviť za 3-5 týždňov a však niekedy dosahuje dodacia lehota až 12 týždňov.O dodacej lehote ste informovaný úž pri vypracovaní cenovej ponuky.

Ponúkate aj stavebnú prípravu ?

Stavebná činnosť nie je predmetom naších poskytovaných služieb.

Kedy osádzať zábradlie ?

Dnes sú prakticky všetky stavby zateplované mäkkými izolačnými materialmi, ktoré obmädzujú bezpečnú a spolahlivú montáž zábradlia bez poškodenia fasády alebo dlažby, pokial sú tieto v čase montáže už zrealizované.Preto najvhodnejší čas je po dokončení hrubej stavby.V prípade že už je fasáda zrealizovaná dbáme hlavne na bezpečné ukotvenie zábradlia.V takýchto prípadoch je vždy nutná obhliadka.

Čo je potrebné pripraviť pre montáž automatizovanej samonosnej brány ?

Pri samonosných bránach je potrebné vybetónovanie základu pre montáž vozíkov.Hĺbku a šírku betónového základu doporučujeme vopred konzultovať s dodávatelom.V prípade automatizácie je potrebné priviesť k miestu osadenia pohonu zdroj el.energie 230V.

Ako ochrániť plot pred hrdzou ?

Doporučujeme všetkým zákazníkom zinkovanie ako najlepšiu ochranu pred koróziou.

Galvanické zinkovanie:je aplikované elektroliticky a je vhodné predovšetkým v prípadoch keď je zinkovaný povrch následne prekrytý finálnou povrchovou úpravou,nástrekom farby alebo práškovním.

Žiarové zinkovanie: je aplikované ponorom do roztaveného zinku a nie je potrebná dalšia povrchová úprava.